SALON EXPERT

 

Jesteśmy w  prestiżowej grupie elitarnych salonów fryzjerskich pracujących na produktach marki L`Oréal Professionnel.

Salony Expert to gwarancja najwyższej jakości usług fryzjerskich. Fryzjerzy z Salonów Expert regularnie uczestniczą w pokazach i szkoleniach organizowanych przez markę L`Oréal Professionnel. To eksperci, którym można zaufać.

 

 

 

 

 

Oferujemy Państwu następujące linie koloryzacji:

 

 

INOA  to trwała koloryzacja bez amoniaku, wzbogacona olejkami,technologia ODS2 (Oil Delivery System).  Zalety koloryzacji INOA, to precyzyjny efekt kolorystyczny,  optymalny komfort skóry głowy, intensywne odżywienie, nawilżenie włókna włosa po koloryzacji, bardziej miękkie i odżywione włosy.

 

 

MAJIREL to system koloryzacji, który doskonale i jednolicie pokrywa do 100% siwych włosów. IONENE G wnika do samego wnętrza włosa i tworzy ochronną warstwę na jego powierzchni. Farby z serii Majirel posiadają również rewolucyjny składnik INCELL, który osadza się w korze włosa w celu wzmocnienia cementu międzykomórkowego.

 

 

DIA LIGHT  kwasowa koloryzacja Dia Light idealna do koloryzowanych i uwrażliwionych włosów, bez amoniaku. Łuska wł

osa zostaje zamknięta w kwasowym pH.  Zapewnia lustrzany połysk i świetliste refleksy. Koloranty zawarte w Dia Light wnikają do środka i rozwijają się w harmonii z kolorantami już istniejącymi we włóknie włosa.

 

 

LUO COLOR koloryzacja kremowo-żelowa, technologia NUTRISHINE z olejkami z pestek winogron, pokrycie siwych włosów do 70%. Luo Color to różnorodność koloryzacji utleniającj połączonej z niezwykle lekkim świetlistym i dynamicznym efektem.

 

 

MAJIROUGE piękne, intensywne i lśniące czerwienie. Wzmocniona trwałość w stosunku do klasycznych odcieni czerwieni.

 

 

MAJIREL COOL COVER seria pielęgnujących kremów utleniająco-koloryzujących. Gwarancja wysokiej odporności, wyjątkowej trwałości i chłodnych refleksów. Idealne pokrycie i trwały kolor siwych włosów.

 

 

MAJIREL HIGH LIFT kremy superrozjaśniające o trwałości do 9 tygodni.

 

 

INOA SUPREME 100% pokrycia siwych włosów! Gwarancja zwiększenia objętości i bezpiecznej koloryzacji ponieważ farby nie zawierają amoniaku.

 

DIA LIGHT MAJIROUGE LUO COLOR MAJIREL INOA