“LPG LIPOMASAGE”

corps

 

Mimo zdrowego stylu  życia, komórki tłuszczowe mają tendencję do odkładania się. Akumulacja tłuszczu i wody w organiźmie powoduje, że przegrody międzytkankowe (septa) naciskają na powierzchnię skóry, tworząc cellulit.

Nieestetyczne, czasem bolesne obszary obkęte cellulitem są odporne na ćwiczenia fizyczne i diety. Ponadto, wraz z upływem czasu, “komórki młodości” (fibroblasty” zmniejszają produkcję kolagenu i elastyny, powodując wiotczenie skóry.

Ekspertem od rozwiązania powyższego problemu jest LPG- ŚWIATOWY LIDER Mecano-Stimulation, który stworzył rozwiązanie nowej generacji. Od 30 lat specjalizuje się w dziedinie wyszczuplania i zapobiegania starzeniu skóry.

Głowica zabiegowa LIPOMASSAGE zapewnia wielowymiarową, komfortową i naturalną stymulację powierzchni skóry, przyśpieszającą uwalnianie tłuszczu oraz naturalną produkcję kolagenu i elastyny.

3 technologie w jednym zabiegu!

  1. ROLL’IN- uwalnianie tłuszczu zwiększone aż o 70%

2. ROLL’OUT- ujędrnianie

3. ROLL’UP- modelowanie/wygładzanie

 

 

Zabieg wykonywany jest w specjalnie opatentowanym przez LPG kostiumie, który gwarantuje higienę i skuteczność zabiegu. Jeden kostium powinien starczyć od 40 do 60 zabiegów.

 

Czas: 45 min.

Cena: 1 zabieg 150 (pakiety wyszczególnione w cenniku)

corps2