BABY BOTOX

Rodzaj mezoterapii igłowej, w której podaje się botoks w niższym stężeniu niż zazwyczaj, aby uzyskać delikatniejszy efekt na większym obszarze. Idealny na płytkie zmarszki tworzące “siateczkę”, wiotką skórę czy rozszerzone pory. Baby botox – zalety zabiegu
Do głównych zalet zabiegu można zaliczyć:
– brak ryzyka związanego z paraliżem mięśni twarzy,
– stosowanie bardzo małych ilości toksyny botulinowej,
– bardzo naturalny efekt estetyczny,
– przeciwdziałanie powstawaniu nowych zmarszczek mimicznych oraz wygładzenie już istniejących.
Bardzo ważnym aspektem zastosowania zabiegów baby botox jest brak zagrożenia powstania tzw. zamrożonej twarzy. Dzięki wprowadzeniu techniki baby botox pacjent/ka może świadomie podjąć decyzję o tym, czy chce się cieszyć naturalnym efektem, czy też mieć „twarz maskę”.
Rezultaty zabiegu utrzymują się około 6 miesięcy. Już po upływie 2 miesięcy można powtórzyć procedurą dla przedłużenia efektów do 12 miesięcy.

 

OTWARCIE OKA

Podanie niewielkiej dawki w dolną powiekę, aby optycznie powiększyć i otworzyć oko

 

MEZOBOTOX

Podanie bardzo płytko delikatnych dawek na dużej powierzchni, aby poprawić jakość skóry na całym obszarze; Mezobotox to połączenie dwóch dobrze znanych zabiegów – mezoterapii (rewitalizacja skóry) i usuwania zmarszczek (toksyna botulinowa). Zabieg polega na podawaniu w mikroiniekcjach bardzo małych dawek toksyny botulinowej (nawet w proporcjach 1:10) w połączeniu z odpowiednio dobranymi dawkami witamin, mikroelementów, aminokwasów, wyciągu ziół, a także czasami i kwasu hialuronowego. Mezobotox ma za zadanie zmniejszyć drobne zmarszczki bez paraliżu mięśni i poprawić ogólny wygląd skóry.

 

BRUKSIZM

Leczenie bruksizmu (zgrzytania zębami) polega na podaniu botoksu w mięsień żwacza. Efektami są wysmuklenie twarzy i, przede wszystkim, zmniejszenie destrukcyjnego wpływu bruksizmu na zęby.

 

SZYJA (“INDYCZA SZYJA”)

Zabieg polega na podaniu botoksu w wystające pasma mięśnia szerokiego szyi.

 

LECZENIE UŚMIECHU DZIĄSŁOWEGO

Polega na podaniu botoksu w mięsień okrężny ust. W efekcie nie tylko zapobiega się jego nadmiernej akcji, ale i również poprawia ułożenie ust, przez co wydają się pełniejsze.

 

OPADAJĄCE KĄCIKI UST

Zabieg ma na celu podniesienie opadających, skierowanych w dół kącików ust i spłycenie tworzących się przy nich zmarszczek.