“ZABIEG TRICHOESTHETIC”

 

TRYCHOLOGIA

Rekomendowana przez Kingę Esterę Jach-Skrzypczak – pionierkę trychologii w Polsce, prezesa Międzynarodowego Stowarzyszenia Trychologii Estetycznej (ISAT), technika trychologii analitycznej z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowy

„Od ponad dwudziestu lat zajmuję się trychologią. Pomogłam wielu osobom z problemami skóry głowy i włosów. Wiem, jak ważna jest prawidłowa pielęgnacja i uzupełnienie terapii odpowiednimi zabiegami. Długo szukałam preparatów, które będą skutecznym wsparciem dla trychologa.
Niestety, nie było to proste, dlatego zwróciłam się do sprawdzonej, polskiej i bardzo doświadczonej firmy BANDI Cosmetics, która o skórze i zabiegach wie wszystko. Po długich badaniach i konsultacjach powstała seria Tricho-esthetic. Testowałam ją na swoich pacjentach i obserwowałam niezwykłe efekty jej działania. Pacjenci z wizyty na wizytę widzieli realną poprawę stanu skóry i włosów. Jestem niezwykle dumna, że wspólnie stworzyliśmy pierwsze polskie, profesjonalne preparaty do zabiegów trychologiczych.
Teraz każdy salon kosmetyczny może rozszerzyć swoje usługi o zabiegi z trychologii estetycznej mając gwarancję doskonałych, niezwykle skutecznych, sprawdzonych i bezpiecznych preparatów.”

Kinga Estera Jach-Skrzypczak

 

 

 

 

Pierwsze polskie preparaty trychologiczne do profesjonalnych zabiegów w gabinetach i pielęgnacji domowej, opracowane w laboratorium badawczym BANDI przez ekspertów w dziedzinie pielęgnacji skóry głowy.
Linia Tricho-esthetic została opracowana na najczęstsze problemy skóry głowy i włosów, aby uzupełniać terapię farmakologiczną, zwiększać jej skuteczność i wydłużać efektywność leczenia dla zdrowych, mocnych i pięknych włosów.

  • Pierwsze polskie preparaty trychologiczne do profesjonalnych zabiegów w gabinetach i pielęgnacji domowej
  • Pierwsze silnie skoncentrowane aktywne ekstrakty w połączeniu TRYCHOLOGIAz prowitaminą D3 na najczęstsze problemy skóry głowy dla silnych i zdrowych włosów
  • Opracowane we współpracy z prekursorką Trychologii w Polsce Kingą Esterą Jach-Skrzypczak założycielkę Międzynarodowego Stowarzyszenia Trychologii Estetycznej (ISAT)

 

Wskazania do stosowania:

  • nadmierne wypadanie włosów
  • łupież suchy
  • łupież tłusty
  • sucha i wrażliwa skóra głowy
  • łojotok skóry głowy
  • kruche i łamliwe włosy

 

Cena: 150zł (zabieg obejmuje badanie Trycho-kamerą)

Czas: 1-1,5 h